DOSTAWA 0 ZŁ. WYSYŁKA 24H. 14 DNI NA ZWROT. IDŹ DO SKLEPU >>

Marka Mon Amie

Nasza kolekcja jest szczera i naturalna, bo tworzymy ją dla siebie i naszych przyjaciółek. Interpretujemy modę, ale nie testujemy każdego trendu. Wybieramy to, w czym wyglądamy i czujemy się najlepiej. Jesteśmy świadome, że ważniejszy od obowiązujących trendów jest własny styl.

Kolekcje

Mon Amie to założona w 2012 roku marka ekskluzywnej odzieży, która powstała z pasji do piękna. Prezentujemy ponadczasowe kolekcje pełne wysublimowanej elegancji przy jednoczesnej dbałości o funkcjonalność oferowanych produktów. Asortyment Mon Amie to propozycje całościowe, w których znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i stroje codzienne, czy wieczorowe kreacje. Każda z kolekcji wzbogacona jest luksusowymi dodatkami galanteryjnymi, a także biżuterią.

Co roku powstają dwie kampanie wizerunkowe bazujące na sezonowych kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima. Dwie główne linie odzieży uzupełniane są kreacjami dostosowanymi do okoliczności.

Klientka marki otrzymuje produkty unikatowe, ponieważ kolekcje produkowane są w krótkich seriach i oryginalnych połączeniach, niekiedy zaledwie po kilka sztuk. Dbamy o to, żeby każda rzecz z asortymentu była kompatybilna z inną, dzięki czemu produkty mogą być dowolnie ze sobą łączone. Nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiałów.

Dbamy o wyrazisty i spójny wizerunek marki, dlatego preferujemy klasyczną, minimalistyczną prostotę, którą w zależności od sezonu przełamujemy nowoczesnymi trendami. Kolekcje tworzone są z pasją i najwyższą starannością. Pragniemy zaoferować produkty współczesne, ale jednocześnie uniwersalne i ponadczasowe.

Misja Mon Amie

Naszym priorytetem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klientek. Każdego dnia projektanci oraz technicy nadzorują proces powstawania produktu i stosują luksusowe rozwiązania konstrukcyjne. Ubrania z logo Mon Amie muszą być przede wszystkim stylowe i perfekcyjnie wykonane. Nie kopiujemy wszystkiego, co przynoszą trendy. Selekcjonujemy, dobieramy, a także próbujemy stworzyć kobiecie klimat do odnalezienia najlepszej wersji siebie za pomocą ubrań, dodatków i atmosfery.

Największy nacisk kładziemy na profesjonalną i indywidualną obsługę. Zespół Mon Amie w każdej chwili służy wsparciem i chętnie doradza Klientkom. Poza zindywidualizowanym podejściem do Naszych Przyjaciółek, dostarczamy inspiracji, a także informacji o najświeższych trendach. Ponadto, organizujemy spotkania z doradcą wizerunku, które pomogą wydobyć piękno i podkreślić atuty sylwetki. Naszym celem jest uświadomienie Klientce jej atrakcyjności, a nic tak nie przykuwa uwagi jak pewna siebie kobieta.

Specjalnie dla naszych przyjaciółek

Marka dba o podtrzymywanie partnerskich relacji ze stałymi Klientkami, z myślą o których powstał Klub Przyjaciół Mon Amie. Jest to program lojalnościowy oferujący stałe programy rabatowe i wiele innych, dyskretnych promocji przygotowanych specjalnie dla określonej grupy Klientek. Dzięki temu możemy wynagrodzić Was za wierność marce.

W odpowiedzi na oczekiwania i życzenia Klientek, Mon Amie otworzyło własny sklep internetowy. To rozwiązanie jest szybkim i wygodnym sposobem na dokonanie zakupów produktów sygnowanych logo naszej marki.

Elegancki wystrój wnętrz oraz witryn salonów służy ekspozycji stylowych ubrań i wpływa przede wszystkim na komfort zakupów. Dlatego bardzo ważne jest, aby butiki marki były nowoczesne i przestronne. Dbamy o każdy detal i zależy nam, aby kobieta czuła się wyjątkowo luksusowo przebywając we wnętrzach salonów Mon Amie.

Misją Mon Amie jest zainspirowanie Naszych Klientek i pomoc w odnalezieniu ich własnego stylu. Satysfakcja z zakupów w butiku jest dla Nas największą radością.

Klub Przyjaciółek Mon Amie

Jesteś piękna, jesteś Mon Amie!

Przyłącz się do wyjątkowego świata kobiet ceniących jakość, styl i estetykę, gdzie priorytetem jest troska o Ciebie, Twoje dobre samopoczucie oraz wygląd.

Z wyjątkową dbałością staramy się sprostać Twoim oczekiwaniom, a wszelkie uwagi są głęboko analizowane. Nieustannie polepszamy się specjalnie dla Ciebie.

Będąc częścią Klubu Przyjaciół Mon Amie zyskujesz wiele wyjątkowych przywilejów:

  • dostaniesz stały rabat -20% na zakupy w naszych butikach oraz na stronie internetowej
  • otrzymasz powiadomienia o dyskretnych promocjach zarezerwowanych wyłącznie dla stałych klientek
  • oraz na bieżąco będziesz informowana o trendach w nadchodzącym sezonie, planowanych promocjach i spotkaniach ze stylistą.

Zapraszamy do salonów stacjonarnych, w których po wypełnieniu formularza członkowskiego, dostaniesz Kartę dla Mojej Przyjaciółki.

Współpraca

Dołącz do nas!

Jesteś kreatywną, komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania osobą, która potrafi zarażać wszystkich swoją pasją do mody? Nie wahaj się ani chwili i dołącz do nas. Praca w zespole Mon Amie może czekać właśnie na Ciebie!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
mon-amie@mon-amie.com.pl

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.

Franchising

ZARABIAJ W ŚWIECIE MODY

Co wyróżnia markę Mon Amie?

Mon Amie jest nową marką odzieżową na rynku eleganckiej mody damskiej. To marka stworzona „dla mojej Przyjaciółki”, kobiety o sprecyzowanych upodobaniach i doskonałym wyczuciu smaku. Jest odpowiedzią na potrzeby wielu polskich konsumentek, którym doskwierały jednolite kolekcje dostępne w sklepach. Firma celuje bowiem w krótkie serie i niepowtarzalne kolekcje.

Naszym franczyzobiorcom oferujemy:

  • Dochodowy biznes
  • Dostęp do najlepszych lokalizacji w Polsce
  • Innowacyjne podejście do sprzedaży oraz obsługi klienta
  • Zarządzanie końcówkami kolekcji
  • Wsparcie na każdym etapie współpracy

W Mon Amie nie ma ciasnych, surowych przymierzalni, jakie znamy z dużych sklepów. Jest za to wydzielony obszar – przestronny showroom z garderobami wyściełanymi miękką wykładziną. To miejsce, w którym klientki poza intymnością i komfortem przymierzania mają do dyspozycji szafy z ubraniami w swoich rozmiarach. Dzięki temu, nie muszą opuszczać strefy przymierzalni, aby wybrać sobie inny strój – wyjaśnia Anna Włodarczyk, dyrektor kreatywna marki Mon Amie.

Pierwszy sklep został uruchomiony we wrześniu 2012 roku w galerii Port Łódź. Prace związane z testowaniem konceptu i wprowadzeniem marki na rynek, trwały ponad rok. Teraz przyszedł czas na budowę sieci franczyzowej. Butiki Mon Amie będą powstawać w miastach liczących co najmniej 100 tys. mieszkańców.

Przystąpienie do systemu Mon Amie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Lokal, w którym będzie działał sklep powinien mieć ok. 100 m2 powierzchni. Całość inwestycji w salon marki Mon Amie zamyka się w kwocie ok. 300 tys. zł.

Katarzyna Bara

Dyrektor sprzedaży

„Nasz biznes nie polega na sprzedaży ubrań, ale na zmienianiu wizerunku klientów. W salonach firmy nie pracują więc sprzedawcy, ale certyfikowani doradcy wizerunku. Ich zadaniem jest otoczenie klienta opieką, zbadanie jego potrzeb, a niekiedy ich uświadomienie. I rzecz jasna konsekwentna realizacja. Klient wychodzi z salonu nie tylko przyodziany, ale też z nowym wizerunkiem. Dlatego wiemy, że do nas wróci.”

O firmie

Mon Amie to założona w 2012 roku marka ekskluzywnej odzieży, która powstała z pasji do piękna. Prezentujemy ponadczasowe kolekcje pełne wysublimowanej elegancji przy jednoczesnej dbałości o funkcjonalność oferowanych produktów. Asortyment Mon Amie to propozycje całościowe, w których znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i stroje codzienne, czy wieczorowe kreacje.

Każda z kolekcjiwzbogacona jest luksusowymi dodatkami galanteryjnymi, a także biżuterią. Co roku powstają dwie kampanie wizerunkowe bazujące na sezonowych kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima. Dwie główne linie odzieży uzupełniane są kreacjami dostosowanymi do okoliczności. Klientka marki otrzymuje produkty unikatowe, ponieważ kolekcje produkowane są w krótkich seriach i oryginalnych połączeniach, niekiedy zaledwie po kilka sztuk. Dbamy o to, żeby każda rzecz z asortymentu była kompatybilna z inną, dzięki czemu produkty mogą być dowolnie ze sobą łączone.

Nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o wyrazisty i spójny wizerunek marki, dlatego preferujemy klasyczną, minimalistyczną prostotę, którą w zależności od sezonu przełamujemy nowoczesnymi trendami. Kolekcje tworzone są z pasją i najwyższą starannością. Pragniemy zaoferować produkty współczesne, ale jednocześnie uniwersalne i ponadczasowe.

MARKOM SP Z O. O.
ul. Gen. Władysława Sikorskiego 23/39
95-200 Pabianice
NIP: 1230994513
REGON: 015481580
KRS: 0000155221
E-MAIL: esklep@mon-amie.com.pl
Kapitał zakładowy: 50.000 zł
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000155221, o kapitale zakładowym w wysokości 50.000 złotych.

Kontakt

Masz pytania?
Mon Amie | Markom Sp. z o. o

od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00
ul. Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice
e-mail: mon-amie@mon-amie.com.pl
tel: 887 114 702