DOSTAWA 0 ZŁ. WYSYŁKA 24H. 14 DNI NA ZWROT. IDŹ DO SKLEPU >>

Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Jeśli zamówiony towar ma wady klient ma prawo złożenia reklamacji. Prosimy o jego przesłanie oraz jeżeli to możliwe wypełnienie otrzymanego formularza reklamacyjnego. Można go również pobrać w tym miejscu:

Reklamacje_MonAmie

Reklamacje należy przesyłać na adres:
MARKOM Sp. z o.o.
Ul. Sikorskiego 23/39
95-200 Pabianice
Z dopiskiem: Reklamacja

Koszty przesyłki reklamacyjnej ponosi Sprzedawca. Do reklamowanego produktu prosimy, o ile to możliwe, o dołączenie dowodu zakupu i wypełnionego formularza reklamacji. W ciągu 14 dni od daty złożenia reklamacji Klient otrzyma informację o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

Uwagi i reklamacje dotyczące funkcjonowania e-sklepu prosimy kierować na adres mailowy: esklep@mon-amie.com.pl.

Zwroty

Towar zakupiony na https://mon-amie.com.pl podlega zwrotowi w ciągu 14 dni od czasu otrzymania przesyłki. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Produkty można odesłać do naszego esklepu na poniższy adres (koszty zwrotu ponosi Kupujący):
MARKOM Sp. z o.o.
Ul. Sikorskiego 23/39
95-200 Pabianice
Z dopiskiem: E-sklep / Zwrot
Do przesyłki prosimy, o ile to możliwe, o dołączenie formularza zwrotu, który dołączony jest do każdego zakupu.

Warunki zwrotu

Zwroty przyjmowane są bez podania powodu w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki przez klienta.

Formularz zwrotu

Oswiadczenie-odstąpienia-od-umowy

Formularz wymiany

Formularz-wymiany-towaru

Pouczenie

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY
PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY
Klient ma prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Klient wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia, inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Klient musi poinformować MON AMIE Sp. z o.o. z siedzibą w Pabianicach, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 23/39, 95-200 Pabianice, e-mail: esklep@mon-amie.com.pl (dalej MON AMIE) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Klient może skorzystać z wzoru formularza dołączonego do wysłanego towaru. Klient może również wypełnić i przesłać formularz odstąpienia od umowy lub jakiegokolwiek inne jednoznaczne oświadczenie drogą elektroniczną na adres email: esklep@mon-amie.com.pl. Jeżeli Klient skorzysta z tej możliwości MON AMIE prześle niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy pocztą elektroniczną.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Klient wysłał informację dotyczącą wykonania przysługującego Klientowi prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy MON AMIE zwraca Klientowi wszystkie otrzymane od Klienta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez MON AMIE), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym MON AMIE zostało poinformowane o decyzji Klienta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Klienta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych dodatkowych opłat w związku z tym zwrotem. MON AMIE może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia MON AMIE dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Klient powinien odesłać lub przekazać MON AMIE rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż w ciągu 14 dni od dnia, w którym poinformował MON AMIE o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Klient odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Klient będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.