MASZ PYTANIA? NAPISZ MON-AMIE@MON-AMIE.COM.PL LUB ZADZWOŃ 42 225 30 32

Marka Mon Amie

Nasza kolekcja jest szczera i naturalna, bo tworzymy ją dla siebie i naszych przyjaciółek. Interpretujemy modę, ale nie testujemy każdego trendu. Wybieramy to, w czym wyglądamy i czujemy się najlepiej. Jesteśmy świadome, że ważniejszy od obowiązujących trendów jest własny styl.

Kolekcje

Mon Amie to założona w 2012 roku marka ekskluzywnej odzieży, która powstała z pasji do piękna. Prezentujemy ponadczasowe kolekcje pełne wysublimowanej elegancji przy jednoczesnej dbałości o funkcjonalność oferowanych produktów. Asortyment Mon Amie to propozycje całościowe, w których znajdują się zarówno ubrania biznesowe, jak i stroje codzienne, czy wieczorowe kreacje. Każda z kolekcji wzbogacona jest luksusowymi dodatkami galanteryjnymi, a także biżuterią.

Co roku powstają dwie kampanie wizerunkowe bazujące na sezonowych kolekcjach: wiosna-lato oraz jesień-zima. Dwie główne linie odzieży uzupełniane są kreacjami dostosowanymi do okoliczności.

Klientka marki otrzymuje produkty unikatowe, ponieważ kolekcje produkowane są w krótkich seriach i oryginalnych połączeniach, niekiedy zaledwie po kilka sztuk. Dbamy o to, żeby każda rzecz z asortymentu była kompatybilna z inną, dzięki czemu produkty mogą być dowolnie ze sobą łączone. Nasze wyroby wykonywane są z wysokiej jakości materiałów.

Dbamy o wyrazisty i spójny wizerunek marki, dlatego preferujemy klasyczną, minimalistyczną prostotę, którą w zależności od sezonu przełamujemy nowoczesnymi trendami. Kolekcje tworzone są z pasją i najwyższą starannością. Pragniemy zaoferować produkty współczesne, ale jednocześnie uniwersalne i ponadczasowe.

Misja Mon Amie

Naszym priorytetem jest zaspokojenie wszelkich potrzeb klientek. Każdego dnia projektanci oraz technicy nadzorują proces powstawania produktu i stosują luksusowe rozwiązania konstrukcyjne. Ubrania z logo Mon Amie muszą być przede wszystkim stylowe i perfekcyjnie wykonane. Nie kopiujemy wszystkiego, co przynoszą trendy. Selekcjonujemy, dobieramy, a także próbujemy stworzyć kobiecie klimat do odnalezienia najlepszej wersji siebie za pomocą ubrań, dodatków i atmosfery.

Największy nacisk kładziemy na profesjonalną i indywidualną obsługę. Zespół Mon Amie w każdej chwili służy wsparciem i chętnie doradza Klientkom. Poza zindywidualizowanym podejściem do Naszych Przyjaciółek, dostarczamy inspiracji, a także informacji o najświeższych trendach. Ponadto, organizujemy spotkania z doradcą wizerunku, które pomogą wydobyć piękno i podkreślić atuty sylwetki. Naszym celem jest uświadomienie Klientce jej atrakcyjności, a nic tak nie przykuwa uwagi jak pewna siebie kobieta.

Specjalnie dla Naszych Przyjaciółek

Marka dba o podtrzymywanie partnerskich relacji ze stałymi Klientkami, z myślą o których powstał Klub Przyjaciół Mon Amie. Jest to program lojalnościowy oferujący stałe programy rabatowe i wiele innych, dyskretnych promocji przygotowanych specjalnie dla określonej grupy Klientek. Dzięki temu możemy wynagrodzić Was za wierność marce.

W odpowiedzi na oczekiwania i życzenia Klientek, Mon Amie otworzyło własny sklep internetowy. To rozwiązanie jest szybkim i wygodnym sposobem na dokonanie zakupów produktów sygnowanych logo naszej marki.

Elegancki wystrój wnętrz oraz witryn salonów służy ekspozycji stylowych ubrań i wpływa przede wszystkim na komfort zakupów. Dlatego bardzo ważne jest, aby butiki marki były nowoczesne i przestronne. Dbamy o każdy detal i zależy nam, aby kobieta czuła się wyjątkowo luksusowo przebywając we wnętrzach salonów Mon Amie.

Misją Mon Amie jest zainspirowanie Naszych Klientek i pomoc w odnalezieniu ich własnego stylu. Satysfakcja z zakupów w butiku jest dla Nas największą radością.

btt