DOSTAWA 0 ZŁ. WYSYŁKA 24H. 14 DNI NA ZWROT. IDŹ DO SKLEPU >>

Dostawa i płatność

KOSZT I CZAS DOSTAWY

KOSZT CZAS DOSTAWY
Paczkomat 0 zł Towar wysyłany jest w terminie do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku.
Przesyłka kurierska 0 zł Zamówienie realizujemy w maksymalnie 5 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy.

Przesyłki realizowane są przez firmę INPOST. Towar wysyłany jest w terminie do 3 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku. Zamówienia wysyłane są od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone i zaksięgowane w piątek po godzinie 12:00 wysyłane są w następny poniedziałek.

Paczkomat:

Nie pobieramy żadnej opłaty za dostarczenie paczki

Przesyłka kurierska:

Nie pobieramy żadnej opłaty za dostarczenie paczki. Wysyłkę zamówionych Towarów realizujemy po otrzymaniu zapłaty pełnej ceny wraz z kosztami wysyłki, z wyłączeniem przesyłek z płatnością za pobraniem. Zamówienie realizujemy w maksymalnie 5 dni roboczych tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy. Przesyłki kurierskie doręczane są w dni robocze (tj. od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót i dni wolnych od pracy) w ciągu 24 godzin od nadania. Przesyłki do paczkomatu InPost umożliwiają samodzielne odbieranie przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu terminem dostawy w 98% to 24h od nadania.

WAŻNE:

Prosimy o ile to możliwe o weryfikację zawartości Twojej przesyłki w obecności kuriera. W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub posiada braki masz możliwość spisania w obecności kuriera protokołu reklamacyjnego, który uprości nam rozpatrzenie reklamacji. Więcej informacji znajdziesz na stronie firmy Inpost https://inpost.pl/

FORMY PŁATNOŚCI:

Udostępniamy szybkie przelewy za pośrednictwem PayU
Istnieje również możliwość realizacji płatności bezpośrednio na nasz rachunek bankowy:
Numer konta do wpłat: 12 1090 1304 0000 0001 1846 7431
MARKOM Sp. z o.o.
Gen. Wł. Sikorskiego 23/39
95-200 Pabianice
Korzystając z tej formy płatności w tytule przelewu należy podać nr zamówienia, abyśmy mogli
powiązać wpłatę z zamówieniem.
Płatność można również zrealizować gotówką podczas odbioru przesyłki.